Grupė „Subtìlus“ pristato naują klipą: jame – vasaros lengvumas ir išsipildžiusios svajonės

„Šis klipas – apie lengvumą ir jausmą, kai tiesiog gera būti kartu“, – sako naują vaizdo klipą „Vasarėlė“ pristatanti grupė „Subtìlus“.

Drąsiai po kūrybinius eksperimentus nardanti ketveriukė šį kartą leidosi į nevaržomu vasaros lengvumu persismelkusį nuotykį, kurio rezultatas – ne tik puikiai praleistas laikas, bet ir į vasaros palydėtuvių koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose kviečiantis vaizdo klipas. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, grupė „Subtìlus“ ne tik brandina savitą muzikinį stilių ir skambesį, kuriam ypatingą prieskonį suteikia birbynės ir akordeono tembrai, bet ir nevengia drąsių, nestandartiškų projektų.

Atlikėjai buvo pirmieji, surengę koncertą Vilniaus televizijos bokšte ant paties bokšto taurės krašto. Šį kartą filmuojant klipą taip pat netrūko nei nuotykių, nei malonių pramogų – teko pilotuoti lėktuvą virš Kauno, plaukti kateriu mariose, vairuoti motociklą.

„Mintis kilo svajojant apie nerūpestingą vasarą, kuri neįsivaizduojama be draugų, polėkio, laisvės pojūčio, kelionių ir geros atpalaiduojančios muzikos. Šiuo kūriniu norime perteikti žinutę, kad viskas slypi paprastume, tereikia mėgautis gyvenimo akimirkomis ir dalintis jomis su artimiausiais.

Vaizdo klipo idėja atspindi mūsų berniukiškas svajones, kurias įamžino Artūras Nikogosianas. Kiekvienas projektas mums dovanoja nerealių pažinčių. Taip nutiko ir šį kartą. Visi, kurie prisidėjo prie šio klipo, tapo dar vienu džiaugsmingu atradimu. Gavome daugiau, nei tikėjomės. Smagu kurti ir daryti, kuomet jaučiame palaikymą ir bendrą crazy jausmą“, – pasakojo grupės nariai.

„Tai mano pirmasis kūrinys. Aplinkui tiek daug kuriančių žmonių, pagalvojau, kodėl ir man nepabandžius kažką „sulipdyti“. Sukūręs padėjau į šalį ir metus ar ilgiau ši idėja gulėjo kompiuteryje. Tačiau vieną dieną su grupe nusprendėme, kad ši muzika turi išvysti dienos šviesą.

Prisėdome, apšlifavome ir paleidome gyventi. Mūsų muzikos stilistika plečiasi. Gyvus instrumentus papildome elektroniniu skambesiu, suteikdami jiems neribotas galimybes“, – sako „Vasarėlės“ muzikos autorius Žygimantas Baltrūnas.

„Vasarėle“ pavadintą naujausią „Subtìlus“ kūrinį klausytojai galės išgirsti ir to paties pavadinimo koncerte Vilniuje, „Vasaros terasoje“ 2023 rugpjūčio 19 d.

Tags:
Muzika