Bistrampolio dvare – jungtinis grupės „Subtilus“ ir ukrainietės V. Kucherenko koncertas

Bistrampolio dvare, rugpjūčio 20 d., sekmadienį, koncertuos grupė „Subtilus“ kartu su Ukrainos dainininke Valeriya Kucherenko. Koncertas skirtas paminėti Ukrainos nepriklausomybės dieną.  

Grupė „Subtilus“ sukūrusi unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika. Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų.

Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock–pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.

Drauge su grupės vaikinais koncertuos Lietuvoje gyvenanti ukrainiečių dainininkė Valeriya Kucherenko, su kuria 2022-ųjų birželį pristatė dainos vaizdo klipą pagal ukrainiečių liaudies dainą „Chornobrivci“.

„Muzika yra laisvė. Muzika yra viena kalba, kurią visi jaučia ir supranta“, – sako dalininkė, o jai antrina Lietuvoje puikiai žinomos ir visų mėgiamos grupės „Subtilus“ muzikantai renkantys pilnas koncertų sales, kuriose kaista publikos šilta reakcija ir neslepiamas žiūrovų susidomėjimas būti įtrauktiems, įkrautiems  ir prakalbintiems viena kalba – muzikos kalba.

Pašėlę scenoje, atsakingi gyvenime, kuriantys, ieškantys „subtiliečiai“ XXI Bistrampolio festivalio klausytojams pristatys vidinės energijos ir emocijų kupiną elektroninio skambesio spalvinę gamą persmelktą lietuvišku autentiškumu.

Tags:
Koncertai